Nabíječka baterií 12V/24V

Neohodnoceno
Značka: Xtrobb
686 Kč 567 Kč bez DPH
Vyprodáno
Varianta
Můžeme doručit do:
24.9.2024
Automatizace nabití baterií pro všechny druhy vozidel! Tato nabíječka zajišťuje bezpečné a efektivní nabití baterií 12 a 24V, automaticky rozpoznává napětí a má šestinásobnou ochranu proti poškození. Další funkcí je oprava opotřebovaných baterií a displej LED ukazuje stav nabití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AUTOMATICKÁ NABÍJEČKA BATERIÍ 12 A 24V

  • ? VYSOCE KOMPATIBILNÍ - usměrňovač je řízen mikroprocesorem, který automaticky přizpůsobuje nabíjecí proud napětí. Má funkci automatické detekce napětí baterie (12 V nebo 24 V) . Funguje perfektně s olověnými bateriemi a 12,6V lithiovými bateriemi, což znamená , že jej lze použít v autech, motocyklech, sekačkách na trávu, lodích a dalších vozidlech.
  • ? KOMPLEXNÍ OCHRANA BATERIE – Nabíječka obsahuje mimořádně praktickou funkci, kterou je vestavěná ochrana proti zkratu, přehřátí, přerušení obvodu, přebití, nadproudu, přepólování a jiskření . Zařízení navíc automaticky nabíjí baterii, což baterii navíc chrání. Díky těmto funkcím můžete nechat nabíječku připojenou k baterii neomezeně dlouho.
  • ? ÚDRŽBA / OPRAVY – Nabíječka baterií je také ideální pro údržbu baterie. Díky funkci opravy může přístroj pomoci opravit opotřebovanou nebo sulfatovanou baterii (přístroj nedokáže opravit baterii, která je vážně poškozená, poškozenou baterii nenabije na 100 %).
  • ? L E D DISPLEJ - nabíječka má displej, na kterém zobrazuje nejdůležitější parametry , například stav nabití baterie. To vám umožní nabít zařízení na zvolenou úroveň. Díky této funkci se nemusíte divit, zda je baterie dostatečně nabitá – nabíječka vám to jednoduše ukáže.
  • ? SPECIFIKACE - barva: žluto-černá; materiál: kov; vstupní napětí: 110-250V; výstupní napětí: 12/24V; frekvence: 50-60Hz; výkon: 180W; provozní proud: 12V: 0-10A/ 24V: 0-7A; pracovní teplota: -20°C až +50°; obrazovka: LED ; ochranná funkce: šestinásobná bezpečnostní ochrana; funkce opravy pulzu: ano; rozměry (délka/šířka/výška): 17,5/13,8/6cm; hmotnost: 0,8 kg

SPECIFIKACE

? barva: žluto-černé

? materiál: kov

? obrazovka: VEDENÝ

? ochranná funkce: šestinásobná bezpečnostní ochrana

? funkce opravy pulzu: Ano

? rozměry (délka/šířka/výška): 17,5/13,8/6cm;

? hmotnost: 0,8 kg

? vstupní napětí: 110-250V

? výstupní napětí: 12/24V

? frekvence: 50-60 Hz

? Napájení: 180W

? pracovní proud: 12V: 0-10A/ 24V: 0-7A

? pracovní teplota: -20°C až +50°C

Profesionální zařízení pro nabíjení baterií v autech, motocyklech, sekačkách a motorových člunech. Jedná se o univerzální moderní nabíječku 12/24 V , která umožňuje nabíjet olověné akumulátory a lithiové akumulátory 12,6 V. Její použití je mimořádně snadné, díky čemuž může každý snadno nabíjet zařízení, které pohání vozidlo. Má ovládací panel a LED displej , který přehledně zobrazuje parametry.

Nabíječka má mnoho užitečných funkcí, jako jsou: ochrana baterie před poškozením; automatická detekce napětí a obnova pulzu. Vzhledem k tomu, že nabíječka má velmi kompaktní rozměry, lze ji snadno skladovat a přepravovat: v autě, doma, například ve skříni, na polici. Zabírá velmi málo místa .

VHODNÉ NA BATERIE

Díky tomu, že má nabíječka funkci automatického nabíjení, bude dokonale ladit s olověnými akumulátory a 12,6V lithiovými akumulátory.

Doplňkové parametry

Kategorie: Auto-moto
? pouze SKLADEM: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: