Hračka pro kočku - kolečko s myší

Neohodnoceno
Značka: Purlov
125 Kč 103 Kč bez DPH
V externím skladu (odesíláme do 2 týdnů) (>5 ks)
Varianta
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Životní hra pro každou kočku! Točící se kolo s myší a drápákem láme na všechny domácí kočky bez ohledu na věk, pohlaví a velikost. Uspokojuje přirozenou potřebu loveckého pudu, podporuje fyzickou aktivitu a uklidňuje zvířátko.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HRAČKA PRO KOČKU - KOLO S MYŠÍ A DRAPAKEM

  • PRO VŠECHNY KOČKY   - hračka je vhodná pro všechny domácí kočky bez ohledu na věk, pohlaví a velikost; otvory jsou velké a snadno se vejdou na kočičí nohy jakékoli velikosti.
  • PROTISKLUZOVÉ PODLOŽKY   - vespod jsou kulaté podložky, které zabraňují poškrábání hračky na podlaze.
  • SPECIFIKACE -   rozměry (průměr / výška): 25 / 6,5 cm, hmotnost: 281g.
  • PŘÍDAVNÝ DRÁPAK   - v horní části hračky je plstěná podložka na tření drápků, která zabraňuje poškození nábytku.
  • OVLIVŇUJE PŘIROZENÝ INSTINKT   - hračka uspokojuje přirozenou potřebu loveckého pudu a podporuje fyzickou aktivitu, která ovlivňuje celkové zdraví a uklidňuje kočku; zvíře si může hrát samo, bez zapojení členů domácnosti, stejně jako v naprosté nepřítomnosti majitelů.

SPECIFIKACE:

  • materiál: plast, látka, plsť
  • rozměry (průměr / výška): 25 / 6,5 cm
  • hmotnost: 281g
  • hmotnost s obalem: 396 g

Kočky milují hru a neplechu. Hračka pro domácí kočky v podobě točící se myšky je skvělou alternativou k lovu ve volné přírodě. Určitě zaujme heboučkého člena rodiny a dlouho se s ním nebude nudit.   Hračka je vhodná pro všechny domácí kočky bez rozdílu   na jejich věku, pohlaví a velikosti.   Na horní podložce mohou sedět malá koťátka.

Je kulatého tvaru a má 3 otvory.   Otvory jsou dostatečně velké, aby se do nich vešly kočičí nohy jakékoli velikosti. Uvnitř je imitace   myš, která se po zásahu tlapkou dá do pohybu a otáčí se po obvodu kruhu, čímž povzbudí kočku k další hře.

Je kulatého tvaru a má 3 otvory. Otvory jsou dostatečně velké, aby se do nich vešly kočičí nohy jakékoli velikosti. Uvnitř je napodobenina myši, která se po úderu tlapkou dá do pohybu a točí se po obvodu kruhu a tím povzbuzuje kočku k další hře.

Pod hračkou jsou protiskluzové podložky, které z ní dělají hračku   nepoškrábe podlahu. Výhodou produktu je, že slouží i jako škrabadlo.   Nahoře je podložka, která slouží k otírání drápků a zabraňuje poškození nábytku a vybavení domu či bytu.

Hračka dokonale uspokojuje přirozenou potřebu loveckého pudu a podporuje fyzickou aktivitu, která ovlivňuje celkový zdravotní stav zvířete a kočku uklidňuje.   Důležitou a praktickou vlastností produktu je, že si mazlíček může hrát sám, bez zapojení členů domácnosti, i v naprosté nepřítomnosti majitelů. Kolečko s myší se doporučuje pro všechna plemena koček s různými postavami a tvary těla. Hračka je ideální pro domácí použití, stejně jako vybavení útulků nebo větších kotců pro kočky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácí mazlíčci
? pouze SKLADEM: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: