Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,7 z 5 hvězdiček. 2278 hodnocení
5
2064x
4
37x
3
18x
2
8x
1
151x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

K Avatar autora Klempova Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. 17.1.2025
Zboží mi přišlo až po více jak 30dnech. Sama jsem je upozornila, že garantovanych 24dnů uplynulo. A pak ještě poslali zprávu o tom, že je zboží na místě, čemuž nerozumim, proč to psali, nebylo tomu tak. Až za 2dny GLS poslali pravdive info o dodání.
MV Avatar autora Marcela Vlnatá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.1.2025
VJ Avatar autora Vlastimil Jeník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.1.2025
SM Avatar autora Silvie Majznerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.1.2025
P Avatar autora Petra Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.1.2025
Super levný kvalitní
JD Avatar autora Jiří Dostál Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.1.2025
AB Avatar autora Anna Bílá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.1.2025
Velmi spokojen
Avatar autora Zdeněk Švarc Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.1.2025
ČJ Avatar autora Červeňák Jan Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.1.2025
GT Avatar autora Gabriela Tůmová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.1.2025
Rychlé dodání
JK Avatar autora Jaroslav Klíž Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.1.2025
S obchodem Slevír.cz jsem velmi spokojen , objednané zboží bylo dodáno do dvou pracovních dnů neporušené a vpořádku děkuji
S Avatar autora Stáňa Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.1.2025
Velice spokojen, super rychlá dodávka a přehledný výběr
JK Avatar autora Jaroslava Kopecká Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. 13.1.2025
Dodání produktu je rychlé ale přišlo mi něco jiného než jsem si objednal. Chtěl jsem brousek se třemi zářezy na broušení nožů a jedním pro broušení nůžek. Přišel mi jen se třemi zářezy.
JL Avatar autora Jan Louda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.1.2025
EV Avatar autora Eliška Vongrejová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.1.2025
JK Avatar autora Jaroslav Kňazovčík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.1.2025
Avatar autora Miloslava Čapková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.1.2025
SH Avatar autora Stanislav Hamouz Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.1.2025
FL Avatar autora Franta Lazok Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. 11.1.2025
Spatne
VK Avatar autora Věra Koblížková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.1.2025
spokojená

Ovládací prvky výpisu

2280 položek celkem