Hodnocení obchodu
4,7
Průměrné hodnocení obchodu je 4,7 z 5 hvězdiček.
2221 hodnocení
5
2014x
4
36x
3
18x
2
8x
1
145x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
ZŠ
Zdeněk Šťástka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.2.2023
Velmi spokojen. Rychlé vyřízení. Produkt je lepší, než jsem v této cenové kategorii očekával. Doporučuji.
Zdeněk Šťástka
LČ
Lucie Čejková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.2.2023
Rychlost doručení kvalitní provedení
JS
Jacek Sikora
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.2.2023
MV
Marie Volkánová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.2.2023
S obchodem jsem velmi spokojená, rychlý, vsřícný, komunikace výborná.
PK
Petr Kuneš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.2.2023
PK
Petr Krtil
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.2.2023
Vše o.k. zboží došlo v pořádku.
JH
Jiřina Horáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.2.2023
Všechno v pořádku, spokojená
ZB
Zuzana Burešová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.2.2023
Dobře
DB
David Beran
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.2.2023
S OBCHODEM DOBRÝ SUPR ALE POČTA NIKOLIV-DOBRÝ DEN VIDĚL JSEM REKLAMU NA TYČINKY DO DŘEZU NA FB ZA 200 KČ JAKO VELKOU SLEVU TAK JSEM SE PODÍVAL NA INTERNET A VY JSTE TO MĚLI ZA 64 KČ TAK JSEM NEVÁHAL A OBĚDNAL U VÁS ALE ASI SI TO PŘÍŠTĚ ROZMYSLIM ANI MĚ NEVADÍ ŽE V KAŽDYM BALENÍ 12 KS BYLA JEDNA TYČINKA ZLÁMANÁ ALE NAŠTAVALO MĚ ŽE ČESKÁ POČTA KTERÁ SI UČTUJE 119 KČ ZA TO ŽE MI DOVEZOU ZBOŽÍ DOMŮ NEPŘIJELA.SICE NÁSLEDUJÍCÍ DEN MI V 9:11 PŘIŠLO ŽE MĚ TO BĚHEM DNE DOVEZOU POSLALI MĚ I MOBIL NA KTERJE JSEM SE NEDOVOLAL ASI 10X A V 17:05 MI PŘIŠLO ŽE MĚ NEZASTIHLI ŽE MI BALÍČEK NECHÁVAJÍ NA POČTĚ NA PRAZE 7 ,TAK TO MĚ NASRALO A ŘEKL JSEM SI AŽ PUJDU PRO BALÍČEK BUDU SI STĚŽOVAT ANI MI NENECHALI PAPÍR VE SCHRÁNCE JEN SMS,DRUHÝ DEN JSEM ŠEL NAPOČTU A SKUSIL VOLAT POČTÁKOVI TEN TO VZAL A ŘÍKAL TO JSEM NEBYL JÁ TO BYL ZÁSKOK NEZLOBTE SE A TÍM TO BYLO VYŘEŠENÝ TŘEBA KECAL ALE JÁ SI NESTĚŽOVAL BALÍK DOSTAL ALE UŽ PŘÍŠTĚ SI U VÁS OBĚDNÁVAT BOHUŽEL NEBUDU KDYŽ PLATIM 119 ZA TO ŽE MI TO PŘIVEZETE DOMŮ A PAK SI TAM STEJNĚ MUSÍM JÍT S POZDRAVEM DAVID BERAN PRAHA 7
JP
Jaroslav Puška
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.2.2023
Jjo super jde to super
LB
Libena Bendova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.2.2023
Vše bylo podle představ
RK
Roman Krzak
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.2.2023
JŠ
Jindřiška Šrutková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.2.2023
Všechno proběhlo v pořádku, zboží mám doma a funguje
MB
Martina Bendova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.2.2023
JM
Josef Malý
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.2.2023
JP
Josef Prokeš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.2.2023
ano - absolutně
JŽ
Josef Žurek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.2.2023
Vše v pořádku a rychle vyřízeno.
SS
Soňa Studená
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.2.2023
Objednávala jsem poprvé a nemám žádné připomínky. Když bude za potřebí, ráda se do obchodu vždy vrátím.
RB
Rudolf Brukner
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.2.2023
Ano jsem spokojený z vaším obchodem.Doporučuji.
DS
Dana Svobodová-Kotulánová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.2.2023
Ano
