Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,7 z 5 hvězdiček. 2278 hodnocení
5
2064x
4
37x
3
18x
2
8x
1
151x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

GP Avatar autora Gabriela Poláčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.2.2023
Spokojenost
OJ Avatar autora Oldřich Jedlička Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.2.2023
Velmi spokojen ????
P Avatar autora Pavla H. Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. 1.2.2023
TRADIČNÍ MASÁŽ NA NOHY S OTOČNÝMI VÁLEČKY. Dva dřevěné válečky přišly bohužel naprasnute. Produkt je nepoužitelný. Přepravní obal je pouze bublinková folie a strec folie. Pro přepravu takového zboží nevhodná.
JK Avatar autora Jaroslav Koprnicky Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.2.2023
ano dobre a rychlé
SJ Avatar autora Svatava Jevická Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.2.2023
Velmi spokojená - rychlé dodání kvalitní zboží a hlavně úžasná komunikace????
DL Avatar autora Daniela Lipovská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.2.2023
Rychlost perfektní
PK Avatar autora Peter Kiss Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.2.2023
Super.
MR Avatar autora Miroslav Rybář Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.2.2023
Super
ŠM Avatar autora Šárka Malá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31.1.2023
Zboží bylo dodáno
IG Avatar autora Ivana Gregorová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31.1.2023
Zboží dodáno
ŠP Avatar autora Šárka Pelcnerova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31.1.2023
Avatar autora Sergej Žuravlev Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31.1.2023
JK Avatar autora Jaroslav Kuchař Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.1.2023
ZR Avatar autora Zdeněk Rybák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.1.2023
JH Avatar autora Jiří Herman Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.1.2023
Super
GB Avatar autora Gabriela Bidmonova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.1.2023
Madlo mame mesic a drzi!!!fakt super pomocnik
HT Avatar autora Helena Tannertova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.1.2023
Jsem spokojená, objednávka i dodání zboží proběhlo v pořádku a rychle.
MS Avatar autora Martin Sklenář Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.1.2023
Bez chyby. Nemám co vytknout.
AK Avatar autora Andrea Konvalinková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.1.2023
Super rychlé dodání
Avatar autora Zuzana Šupová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.1.2023
Super

Ovládací prvky výpisu

2280 položek celkem